SİZE ÖZEL ÜRÜN YAPILIR
Sipariş Tel : 0262 321 55 44
Bize Sorun | Fırsatlarım | Hediye Çeklerim | Giriş Yap
https://www.kesimburada.com/
Sepetinizde
ürün yok.
321 55 44
0262
 
Ödeme Seçenekleri

 

Ödeme Seçenekleri

Lora dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır.
Ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak, banka hesabımıza havale yaparak veya PTT ile ödeyebilirsiniz.


Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adedini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adedine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.
Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Ödemeyi Onayla butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.


Havale 

 

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen  Lora nın banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın.
Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.
Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

 


Banka Havale Hesapları

 

Akbank            Alemdar şubesi    1093   TR73 0004 6010 9388 8000 0093 60

Yapı Kredi         İzmit şubesi        084    TR11 0006 7010 0000 0084 9269 89

İş Bankası         Alemdar şubesi    2401  TR76 0006 4000 0012 4010 6113 23

Garanti Bankası  Kocaeli şubesi     1139  TR52 0006 2001 13900 006298702

 

PTT Havale

PPT Havale hesap numarasını ve ismi bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın. PTT Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. PTT Havale  ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. PTT Havale tercihini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir. PTT hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir

 

PTT Bank Sümeyye Akkaya 06214606

 

 Western Union Havale

 Wesrern Union Havale için gönderilecek ismi bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan Onay penceresini yazıcıdan bastırın. Wesrern Union Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Wesrern Union  için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Wesrern Union Havale tercihini kullanarak sadece Döviz  havalesi yapılabilmektedir. Wesrern Union hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.
Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

 Western Union    Sümeyye Akkaya   İnönü Cad. No. 248 İzmit

 

Lora Kutu - Lora Nikah Şekeri - Lora Wedding -
LİK - LKK - Lora Adana.com - Lora Afyon.com - Lora Akyazi.com - Lora Amasya.com - Lora Ankara.com - Lora Antep.com - Lora Bolu.com - Lora Corum.com - Lora Hatay.com - Lora Karaman.com - Lora Kocaeli.com - Lora Menemen.com - Lora Mersin.com - Lora Ordu.com - Lora Osmaniye.com - Lora Silivri.com - Lora Sivas.com -